Nikdy neřehtej nikdy! 2. díl

30. března 2012 v 19:00 | Anaya |  Povídky, příběhy
Teď se hned na začátku trošku dozvíte, o co jde =D Ale jen něco!

,,Ne, nepochopím...prostě když posadíte na neobsedlanýho hřebce absolutní začítečnici, která ani neumí klusat, co si myslíte, že prostě ta holka ho zvládne a bude prostě všechno dobrý a oni si zacválají v lese? Co si myslíte?"Tara vyhrkla na ředitelku Jezdeckého centra. Ano, oné budovy, co tak proklínala.
,,Taro,"flegmatická Renatha Hertiová se dostala ke slovu, ,,ta holka nebyla žádná přihlouplá začátečnice. Jezdila přece už rok a ty to víš." ,,Už rok?!"Tara se nervózně kousla do rtu, ,,a to si myslíte, že holka, co jezdí rok a ještě se nic pořádně nenaučila, protože byla prostě tupá, zvládne takový materiál, jako byl chudák Gerry? To jste vážně tak naivní?...vždyť ta holka jezdila jednou měsíčně...12 lekcí...hmmm, zkušený jezdec,"Tara nezakrývala sarkasmus a rozhořčení v jednom. ,,Taro, uklidni se!" ,,Já? To vy si přiznejte, co jste udělala...zabila jste tu holku, ale co víc...zabila jste mi Gerryho..."Tara se rozplakala. ,,Zabila, Taro, co si myslíš, že jsem na ně vzala brokovnici a vystřelila."Zavrtěla Renatha nechápavě hlavou. ,,Mohlo to tak být, ale spíš...tak to nemyslím a vy to víte. Ale svou lehkomyslností jste je oba zabila. Vy, vy, vy, jenom vy!"Tara se zhluboka nadechla. ,,Já vás tak nenávidím,"odešla z místnosti (ředitelny) a práskla naštvaně dveřmi.


,,Proč jseš taková, dneska mi volala paní Hertiová, prý, žes na ni hnusně vyjela v ředitelně. Taro, Taro, copak si myslíš, že ona za to může?"Káravým hlasem pronesla Tařina matka. ,,Ne...asi za to všechno může Matt, co? Kdo nechal to ucho vyjet si na Gerrym? Kdo si ho půjčil bez dovolení? Kdo mu ani nedopnul podbřišník?"Tara měla mnoho argumentů, že Hertiová může za to, že je Garry mrtvý. ,,Taro..."


,,Taruš,"za Tařinými zády se ozval soucitný hlas, který tak dobře znala. Její kamarádka Linn (nejlepší kamarádka), s ní všechen ten smutek prožívala. ,,Ahoj, Linn,"Tara neměla náladu se usmát. ,,Tak jak? Ty ses prej pohádala s Hertiovkou...co ti na to řekli doma?" ,,No co myslíš..."Tara se zakoukala do země, jako kdyby se do ní chtěla vpít. ,,Neboj, to přejde..." ,,Přejde, přejde, tobě se to řekne!"Vyrafla na Linn Tara poněkud nepříjemně, až sebou Linn trhla. ,,Promiň."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anett Anett | Web | 30. března 2012 v 22:12 | Reagovat

Smutný příběh.. :( Chudák Tara,jezdkyně a ten koník úplně ji chápu,kdyby se to stalo mě chovám se nejspíš stejně.. Ještě,že je to jenom příběh.. :D :) těším se na další díly.

2 Anaya Anaya | 31. března 2012 v 10:19 | Reagovat

[1]: Smutný příběhy se píšou z nějakýho důvodu nejlíp =D
Jo, jo, těš se :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama